Location : Home > N > NOSC107M002S0150
NOSC107M002S0150
Share on FacebookShare on Facebook
NOSC107M002S0150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOSC107M002S0150 CAP NIOB OXIDE 100UF 2.5V 2312 1212800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOSC107M002S0150 CAP NIOB OXIDE 100UF 2.5V 2312 577800 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
NOSC107M002S0150 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
NOSC107M002S0150 Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 100uF ESR=150 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com