Location : Home > N > NOME477M004R0030
NOME477M004R0030
Share on FacebookShare on Facebook
NOME477M004R0030 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOME477M004R0030 CAP NIOB OXIDE 470UF 4V 2917 1432100 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOME477M004R0030 Originalnew 49810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
NOME477M004R0030 N/A 85300 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
NOME477M004R0030 Niobium Oxide Capacitors 4V 470uF 20 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com