Location : Home > N > NOME337M004R0035
NOME337M004R0035
Share on FacebookShare on Facebook
NOME337M004R0035 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOME337M004R0035 CAP NIOB OXIDE 330UF 4V 2917 1432600 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOME337M004R0035 N/A 85300 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
NOME337M004R0035 SMD 80000 AVX World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
NOME337M004R0035 Niobium Oxide Capacitors 4V 330uF 20 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
NOME337M004R0035 Originalnew 49810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk