Location : Home > N > NOJY227M006RWJ
NOJY227M006RWJ
Share on FacebookShare on Facebook
NOJY227M006RWJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOJY227M006RWJ CAP NIOB OXIDE 220UF 6.3V 2917 1210300 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOJY227M006RWJ Originalnew 49810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
NOJY227M006RWJ ROSH&New 42000 PB-FREE 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
NOJY227M006RWJ SMD 80000 AVX 13+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
NOJY227M006RWJ Originalnew 18000 N/A 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860040274008 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 1000 UF 20% 10 V