Location : Home > N > NOJE337M006RWJ
NOJE337M006RWJ
Share on FacebookShare on Facebook
NOJE337M006RWJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOJE337M006RWJ CAP NIOB OXIDE 330UF 6.3V 2917 1224600 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOJE337M006RWJ .??¨¦? 3200 World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
NOJE337M006RWJ Niobium Oxide Capacitors 6V 330uF 20 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
NOJE337M006RWJ SM 49810 AVX 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
NOJE337M006RWJ -- 10012 AVX 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com