Location : Home > N > NOJD337M006RWJ
NOJD337M006RWJ
Share on FacebookShare on Facebook
NOJD337M006RWJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOJD337M006RWJ CAP NIOB OXIDE 330UF 6.3V 2917 1436100 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOJD337M006RWJ Originalnew 49810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
NOJD337M006RWJ N/A 85300 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
NOJD337M006RWJ N/A 70000 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
NOJD337M006RWJ Niobium Oxide Capacitors 6.3V 330uF 20 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com