Location : Home > N > NOJC686M002RWJ
NOJC686M002RWJ
Share on FacebookShare on Facebook
NOJC686M002RWJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOJC686M002RWJ CAP NIOB OXIDE 68UF 2.5V 2312 1218500 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOJC686M002RWJ RoHS Compliant 37665 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
NOJC686M002RWJ N/A 85300 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
NOJC686M002RWJ Originalnew 49810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
NOJC686M002RWJ SMD 80000 AVX World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
NOJC686M002RWJ Niobium Oxide Capacitors 2.5V 68uF 20 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com