Location : Home > N > NOJC476M010RWJ
NOJC476M010RWJ
Share on FacebookShare on Facebook
NOJC476M010RWJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOJC476M010RWJ CAP NIOB OXIDE 47UF 10V 2312 1225800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOJC476M010RWJ . 1500 AVX World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
NOJC476M010RWJ Originalnew 49810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
NOJC476M010RWJ Niobium Oxide Capacitors 10volts 47uF 20 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com