Location : Home > N > NOJB336M006RWB
NOJB336M006RWB
Share on FacebookShare on Facebook
NOJB336M006RWB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOJB336M006RWB CAP NIOB OXIDE 33UF 6.3V 1210 1220900 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOJB336M006RWB CAP NIOB OXIDE 33UF 6.3V 1210 585900 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
NOJB336M006RWB 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
NOJB336M006RWB SMD 80000 AVX World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-5-9036-20CS2677 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD