Location : Home > N > NOJB156M006RWJ
NOJB156M006RWJ
Share on FacebookShare on Facebook
NOJB156M006RWJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOJB156M006RWJ CAP NIOB OXIDE 15UF 6.3V 1210 1221800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOJB156M006RWJ SMD 80000 AVX World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
NOJB156M006RWJ Niobium Oxide Capacitors 6V 15uF 20 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com