Location : Home > N > NLV17SZ14DFT2G
NLV17SZ14DFT2G
Share on FacebookShare on Facebook
NLV17SZ14DFT2G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MPC9443AE Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer IC 350MHz 48-LQFP
MPC9443AE IDT 20000 2016+ Origianlnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MPC9443AE IDT 25000 2016 Origianlnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MPC9443AE IDT, Integrated Device Technol 2213 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AKT7112104 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC DIN Rail
AKT7112104 Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
A40MX02-FPL68 ACTEL 100000 2021 PLCC68 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
A40MX02-FPL68 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A40MX02-FPL68 PLCC 8500 2016 ATMEL FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
A40MX02-FPL68 Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ISPLSI 1016-60LJ Lattice 30,000 2102+ CPLD - Complex Programmable Logic Devices USE ispMACH 4000V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM1270F256C4N Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM1270F256C4N ALTERA 1000 16+ BGA Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EPM1270F256C4N N/A 25830 2013 BGA Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
R5F101MHAFA#V0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G13 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 80-LQFP (14x14)
IS31FL3731C-SALS2 Integrated Circuits (ICs) PMIC - LED Drivers LED Driver IC 18 Output Linear Analog Dimming 34mA 28-SSOP
IS31FL3731C-SALS2 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IS31FL3731C-SALS2 ISSI 42435 1516+ IC LED DVR 144DOT AUD MOD 28SSOP Alphatek Technology Limited
M20-9702845 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 56 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
M20-9702845 Harwin Inc. 157690 2016+ 28+28 DIL HORIZ PIN HDR Unitronix Electronics Limited
M20-9702845 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-9702845 NEW 78310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-145-07-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 45 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
TSW-145-07-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TSW-145-07-T-S Samtec Inc. 157280 2016+ CONN HEADER 45POS .100 SNGL TIN Unitronix Electronics Limited
TSW-145-07-T-S IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-145-07-T-S NEW 98290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-641123-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-641123-4 18459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
4-641123-4 26656 15+ stock WIGE(HK)ELECTRONICS CO.,LTD
4-641123-4 26656 15+ stock InMeiLe Technology
4-641123-4 TE Connectivity AMP Connectors 287810 2016+ CONN HEADER 14POS R/A .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
450-10-222-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
450-10-222-00-001101 IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
450-10-222-00-001101 Preci-Dip 157020 2016+ CONN HDR 22POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
450-10-222-00-001101 Preci-Dip 287770 2016+ CONN HDR 22POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com