Location : Home > N > NL6EBX-DC12V-1
NL6EBX-DC12V-1
Share on FacebookShare on Facebook
NL6EBX-DC12V-1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NL6EBX-DC12V-1 RELAY GEN PURPOSE 6PDT 2A 12V 27330 Panasonic 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NL6EBX-DC12V-1 RELAY 6PDT 2A 12VDC AMB FLAT PCB 8000 Panasonic Electric Works 2012+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
NL6EBX-DC12V-1 RELAY 6PDT 2A 12VDC AMB FLAT PCB 8000 Panasonic Electric Works 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
NL6EBX-DC12V-1 RELAY GEN PURPOSE 6PDT 2A 12V 27330 Panasonic 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
NL6EBX-DC12V-1 standard package with RoHS 46550 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
NL6EBX-DC12V-1 RELAY 6PDT 2A 12VDC AMB FLAT PCB 8000 Panasonic Electric Works 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com