Location : Home > N > NL6EBX-2M-DC24V
NL6EBX-2M-DC24V
Share on FacebookShare on Facebook
NL6EBX-2M-DC24V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NL6EBX-2M-DC24V RELAY 6PDT 2A 24VDC AMB FLAT PCB 8000 Panasonic Electric Works 2012+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
NL6EBX-2M-DC24V RELAY 6PDT 2A 24VDC AMB FLAT PCB 8000 Panasonic Electric Works 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
NL6EBX-2M-DC24V RELAY GEN PURPOSE 6PDT 2A 24V 1000 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
NL6EBX-2M-DC24V RELAY 6PDT 2A 24VDC AMB FLAT PCB 8000 Panasonic Electric Works 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com