Location : Home > N > NK5EPC10GRY
NK5EPC10GRY
Share on FacebookShare on Facebook
NK5EPC10GRY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A9AAT-2004E IC 40260 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A9AAT-2004E NEW 78310 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
N1WS1084 Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX STEEL GRAY 10"L X 8"W
N1WS1084 ELECTRONIC 26009 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
N1WS1084 ELECTRONIC 26009 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
N1WS1084 STOCK 46900 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1591ATCL Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX PLSTC TRN CLR 3.94"LX1.97"W
1591ATCL Electronics 25819 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1591ATCL STOCK 43350 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1591ATCL IC 56160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
QGPK332MFB Boxes, Enclosures, Racks Patchbay, Jack Panels CONN PATCHBAY 16FMAL/16MALE 3.5"
QGPK332MFB IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
QGPK332MFB NEW 77610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0210390220 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE FLAT FLEX 10" 1MM 6POS