Location : Home > N > NK02A05100J0G
NK02A05100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
NK02A05100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NK02A05100J0G TB SPRING CLAMP 147740 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4733A G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 1W DO204AL
1N4733A G IC 57630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI1972DH-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 1.3A SC70-6
SI1972DH-T1-E3 vishay 62500 16+ SC70-6 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SI1972DH-T1-E3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET N-CH DUAL 30V 1.3A SC70-6 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
FQPF27N25T Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 250V 14A TO-220F
FQPF27N25T Electronics 26140 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FQPF27N25T FAIRCHILD 28500 16+ TO-220-3 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
FQPF27N25T FSC 113 13-14+ TO-220F Nego IC Co.Doris@negoic.com
MBRB1645HE3_A/I Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 45V 16A D2PAK
RMPG06BHE3_A/53 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GPP 1A 100V 150NS MPG06
RMPG06BHE3_A/53 IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RMPG06BHE3_A/53 NEW 78150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430401-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws