Location : Home > N > NJ-PD3001
NJ-PD3001
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PL102-10TI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC CLK BUFFER 1:3 170MHZ 6SOT23
PL102-10TI IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PL102-10TI NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
906T12BNMAO Curtis Instruments Inc 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
906T12BNMAO Curtis Instruments Inc 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
906T12BNMAO Curtis Instruments Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
H7CX-R11W-N AC100-240 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Tachometer 100 ~ 240VAC Panel Mount
AB-557-03-HCHC-F-L-C-T Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC PCIE CLOCK GEN 100MHZ 14QFN
AB-557-03-HCHC-F-L-C-T ABRACON 4035 14-QFN E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
AB-557-03-HCHC-F-L-C-T AbraconCor 100 14-QFN(3.2x2.5) Richmon industrial
PI6C3Q993-5QE 456879 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PI6C3Q993-5QE IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PI6C3Q993-5QE Originalne 135200 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CY2XP22ZXI Maxim Integrated Products 5000 2016+ 2016+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CY2XP22ZXI Texas Instruments 5000 2016+ 2016+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PIC16F1936-I/ML Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
PIC16F1936-I/ML MICROCHIP 24350 2016+ SOPDIP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
PIC16F1936-I/ML N/A 75000 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
LT6118HDCB#TRPBF IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LT6118HDCB#TRPBF NEW 98670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S25FS256SDSMFI003 Integrated Circuits (ICs) Memory IC MEM 256MB FLASH 16SOIC
S25FS256SDSMFI003 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S25FS256SDSMFI003 NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
93LC56A-E/ST Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 2KBIT 2MHZ 8TSSOP
93LC56A-E/ST 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
93LC56A-E/ST MICROCHIP 24350 2016+ SOPDIP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
93LC56A-E/ST Microchip Technology 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0010977605 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
9-146274-0-16 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
9-146274-0-16 IC 56650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-146274-0-16 TE Connectivity AMP Connectors 147630 2016+ CONN HDR BRKWAY .100 16POS VERT Unitronix Electronics Limited
9-146274-0-16 TE Connectivity AMP Connectors 278150 2016+ CONN HDR BRKWAY .100 16POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0430455809 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
0878341811 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold