Location : Home > N > NHQM154B425T10
NHQM154B425T10
Share on FacebookShare on Facebook
NHQM154B425T10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NHQM154B425T10 THERMISTOR NTC 150K OHM 10 0805 42275 GE Sensing 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
NHQM154B425T10 THERMISTOR NTC 150K OHM 10 0805 13830 GE Sensing 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
NHQM154B425T10 THERMISTOR NTC 150K OHM 10 0805 800,000 GE Sensing 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
NHQM154B425T10 THERMISTOR NTC 150K OHM 10 0805 40044 GE Sensing 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
NHQM154B425T10 THERMISTOR NTC 150K OHM 10 0805 40044 GE Sensing NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
NHQM154B425T10 Originalnew 49810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
NHQM154B425T10 THERMISTOR NTC 150K OHM 10 0805 800,000 GE Sensing 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YGM1 C508 Sensors, Transducers Temperature Sensors - PTC Thermistors PTC Thermistor 250 Ohm Radial
YGM1 C508 497856 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
YGM1 C508 Cantherm 57569 1516+ THERM PTC MINI-BEAD 3MM 80C Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com