Location : Home > N > NH07705000J0G
NH07705000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
NH07705000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SML4759AHE3/5A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 1W DO214AC
SML4759AHE3/5A IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SML4759AHE3/5A NEW 88850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIA527DJ-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 12V 4.5A SC-70-6
SIA527DJ-T1-GE3 IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIA527DJ-T1-GE3 NEW 79170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIA527DJ-T1-GE3 VISHAY 85400 PowerPAKSC 2013PB WLParts Electronics ltd
SCH1335-TL-H Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 12V 2.5A SCH6
SCH1335-TL-H NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SCH1335-TL-H ON Semiconductor 242460 1538+ MOSFET P-CH 12V 2.5A SCH6 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SCH1335-TL-H ON Semiconductor 791700 1525+ MOSFET P-CH 12V 2.5A SCH6 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BYG22BHM3/TR3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 100V 2A DO214AC
BYG22BHM3/TR3 IC 38800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYG22BHM3/TR3 NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ12B15100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ12B15100J0G Amphenol FCI 147090 2016+ 250 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
OQ12B15100J0G IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ12B15100J0G NEW 80900 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ11545000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OQ11545000J0G Amphenol FCI 157310 2016+ 508 TB SOCKET CLOSE VER Unitronix Electronics Limited
OQ11545000J0G IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ11545000J0G NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1986300-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1986300-6 987764 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1986300-6 TE Connectivity AMP Connectors 288530 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1986300-6 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM PLUG 6POS 5MM FRONT STYLE EKT Electronics Co., Ltd
1986300-6 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM PLUG 6POS 5MM FRONT STYLE SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-796748-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-796748-6 TE Connectivity AMP Connectors 157350 2016+ TERM BLOCK RCPT 16POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796748-6 TE Connectivity AMP Connectors 297890 2016+ TERM BLOCK RCPT 16POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796461-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole