Location : Home > N > NH05705000J0G
NH05705000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
NH05705000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5955BPE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 180V 1.5W DO204AL
1N5955BPE3/TR12 IC 57940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3EZ17DE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 17V 3W DO204AL
3EZ17DE3/TR12 IC 59170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GDZ13B-HE3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
GDZ13B-HE3-18 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GDZ13B-HE3-18 NEW 79190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RGF1J-E3/5CA Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 1A DO214BA
RGF1J-E3/5CA IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RGF1J-E3/5CA NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RGF1J-E3/5CA Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0387012602 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
NC17718100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
NC17718100J0G Amphenol FCI 147640 2016+ 500 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
NC17718100J0G IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NC17718100J0G NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-331420-0 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 5/16 Stud Circular 4 AWG Crimp
1-331420-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING TONGUE 4AWG #5/16 EKT Electronics Co., Ltd
1-331420-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING TONGUE 4AWG #5/16 SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-331420-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING TONGUE 4AWG #5/16 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1704327 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1704327 Phoenix Contact 157280 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1704327 Phoenix Contact 298250 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1911059 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole