Location : Home > N > NFM3DCC470U1H3L
NFM3DCC470U1H3L
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for NFM3DCC470U1H3L distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
NFM3DCC470U1H3L MURATA 1206L 8490 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
NFM3DCC470U1H3L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NFM3DCC470U1H3L RoHS Compliant 37526 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
NFM3DCC470U1H3L 4963 MURATA 2009+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
NFM3DCC470U1H3L N/A 98500 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
NFM3DCC470U1H3L s/n 25800 MURATA 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
NFM3DCC470U1H3L 1206L 13376 MURATA 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ZXMN6A25N8TA Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 8SO
ZXMN6A25N8TA IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ZXMN6A25N8TA ZETEX 10000 2013+ 60V SO8 N-channel enhancement mode MOSFET World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
ACM2012-361-2P-T002 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 360 Ohm @ 100MHz 220mA DCR 500 mOhm
ACM2012-361-2P-T002 TDK 22900 16+ 0805C Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ACM2012-361-2P-T002 TDK 68000 17+ SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ACM2012-361-2P-T002 TDK 88570 SOD323 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-03F-61-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
ATS-21F-49-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412
ATS-P1-87-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T766
ATS-11H-140-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412
YFF31PC1C224MT000N Filters Feed Through Capacitors 0.22¦ÌF Feed Through Capacitor 16V 2A 40 mOhm 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
YFF31PC1C224MT000N TDK 400000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
YFF31PC1C224MT000N TDKCorporation 93400 17+ SMD EKT Electronics Co., Ltd
YFF31PC1C224MT000N TDKCorporation 93400 17+ SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SC75B-470 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 47¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1.47A 180 mOhm Max Nonstandard
SC75B-470 Signal Transformer 57039 2015+ 2015+ Unitronix Electronics Limited
SC75B-470 Signal Transformer 10580 2014+ INDUCTOR SMD 47UH 1.10A 2.52MHZ Ameyic Electronics Limited
SC75B-470 Signal Transformer 46530 NEW RoHS INDUCTOR SMD 47UH 1.10A 2.52MHZ FindCores Electronics Inc.
SC75B-470 Signal Transformers 25142 12+ INDUCTOR SMD 47UH 1.10A 2.52MHZ SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor