Location : Home > N > NF23505100J0G
NF23505100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
NF23505100J0G distributors
OSTVO103250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
OSTVO103250 IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVO103250 NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVO103250 On Shore Technology Inc. 157230 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
3038215 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 6-24 AWG
3038215 IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3038215 Phoenix Contact 147750 2016+ INSTALLATION LEVEL TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2132240000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect
2132240000 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2132240000 Weidmuller 147060 2016+ TERMINAL DIPL ZSI 2.5/2 Unitronix Electronics Limited
0387112225 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
PPPN402AFCN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
814-22-064-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 64 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-064-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-064-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-064-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 64POS DUAL .390 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1946740000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1946740000 Weidmuller 157110 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1946740000 Weidmuller 298070 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1966169 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1966169 Phoenix Contact 157080 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1966169 Phoenix Contact 288450 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-104450-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
5-104450-2 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ CONN HEADER 3POS VERT .100 TIN Unitronix Electronics Limited
5-104450-2 TE Connectivity AMP Connectors 288010 2016+ CONN HEADER 3POS VERT .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com