Location : Home > N > NF20505100J0G
NF20505100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
NF20505100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
192-009-113R531 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
L17HTNBP3R2C Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
DCM8X8SJA197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO-D 8X8
TVS07RF-15-19JC Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
BACC45FT22-55S9H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
0022566147 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
1636940000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1636940000 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1636940000 Weidmuller 157580 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1636940000 Weidmuller 287450 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796608-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate