Location : Home > N > NE20008000J0G
NE20008000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
NE20008000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5339BE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 5W T18
1N5339BE3/TR12 IC 57900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBG5373A/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 68V 5W SMBG
SMBG5373A/TR13 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBG5373A/TR13 NEW 87290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI1965DH-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 12V 1.3A SC70-6
SI1965DH-T1-E3 N/A 79800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SI1965DH-T1-E3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI1965DH-T1-E3 VISHAY 3500 16+ SC70-6 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
IRFZ46NSPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 53A D2PAK
IRFZ46NSPBF IR 37990 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
IRFZ46NSPBF NEW 98250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R9G20209CSOO Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE FAST REC R9G 900A 200V
R9G20209CSOO IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R9G20209CSOO NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R9G20209CSOO Powerex Inc 1404 13+ ROHS Powerex Inc DIODE FAST REC R9G 900A 200V erin@millionsunshine.com HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY
1000220001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1000220001 Weidmuller 157850 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1000220001 Weidmuller 289010 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com