Location : Home > N > NCV20092DR2G
NCV20092DR2G
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV75KC-0065CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 212.5MHz 6-CLCC
70098-1584 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment EDGE SENSOR
C200H-OC226N Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Output Module Backplane
2819228 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Input Module DIN Rail 24VDC
8N4SV75EC-0010CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
8N4SV75EC-0010CDI8 IC 56530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70177-1092 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-225-2-0500 05000C SFTY EDGE
60658-0150 Industrial Controls, Meters Accessories 15 M CABLE FOR UMDB-6, 8 & 10
8N3QV01LG-0097CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 38.88MHz 10-CLCC
8N3QV01LG-0097CDI IC 57340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EP2C50U484C6 Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP2C50U484C6 ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EP2C50U484C6 Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
M1A3PE1500-2FGG676 Microsemi SoC 8000 16+ 676-BGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATSAMS70N21A-CN Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M7 SAM S70 Microcontroller IC 32-Bit 300MHz 2MB (2M x 8) FLASH 100-TFBGA (9x9)
ATSAMS70N21A-CN MICROCHIP 357 20+PB 100-TFBGA9x9 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MB9AFA42MBBGL-GE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M3 FM3 MB9AA40NB Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 160KB (160K x 8) FLASH 96-FBGA (6x6)
MB9AFA42MBBGL-GE1 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MB9AFA42MBBGL-GE1 NEW 87330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LC75809PT-H Integrated Circuits (ICs) PMIC - Display Drivers IC LCD DISPLAY DRIVER
LC75809PT-H IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LC75809PT-H NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
159108-2022 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
159108-2022 3M 157310 2016+ 2MM SHROUDED BOARD MNT HDR 8 POS Unitronix Electronics Limited
159108-2022 3M 289190 2016+ 2MM SHROUDED BOARD MNT HDR 8 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
159108-2022 IC 56770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0022288333 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 33 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold