Location : Home > N > NCP176AMX100TCG
NCP176AMX100TCG
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
892-18-046-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 46 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
892-18-046-20-001101 Preci-Dip 157260 2016+ CONN HDR 46POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
892-18-046-20-001101 Preci-Dip 297450 2016+ CONN HDR 46POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com