Location : Home > N > NCP114AMX185TCG
NCP114AMX185TCG
Share on FacebookShare on Facebook
NCP114AMX185TCG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NCP114AMX185TCG IC REG LDO 1.85V 0.3A 4UDFN 41745 ON 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
NCP114AMX185TCG IC REG LDO 1.85V 0.3A 4UDFN 39514 ON NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
NCP114AMX185TCG IC REG LDO 1.85V 0.3A 4UDFN 57169 ON 1415+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NCP114AMX185TCG IC REG LDO 1.85V 0.3A 4UDFN 88390 ON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
399-10-124-10-009000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-10-124-10-009000 IC 59580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-10-124-10-009000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157570 2016+ CONN HEADER 24POS .100 R/ANGLE Unitronix Electronics Limited
399-10-124-10-009000 Mill-Max Manufacturing Corp. 289130 2016+ CONN HEADER 24POS .100 R/ANGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com