Location : Home > N > NCP103AMX345TCG
NCP103AMX345TCG
Share on FacebookShare on Facebook
NCP103AMX345TCG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NCP103AMX345TCG IC REG LDO 3.45V 0.15A 4UDFN 42375 ON 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
NCP103AMX345TCG IC REG LDO 3.45V 0.15A 4UDFN 40144 ON NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
NCP103AMX345TCG IC REG LDO 3.45V 0.15A 4UDFN 57799 ON 1415+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NCP103AMX345TCG IC REG LDO 3.45V 0.15A 4UDFN 88450 ON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0417920542 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
3-647133-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
3-647133-2 784494 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
3-647133-2 TE Connectivity AMP Connectors 147220 2016+ CONN HEADER 12POS R/A .156 GOLD Unitronix Electronics Limited
3-647133-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 12POS MTA-156 R/A AU SIMEN Electronics Co.,Ltd
3-647133-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 12POS MTA-156 R/A AU TPC Global Service Co.Ltd.