Location : Home > N > NCP103AMX125TCG
NCP103AMX125TCG
Share on FacebookShare on Facebook
NCP103AMX125TCG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NCP103AMX125TCG IC REG LDO 1.25V 0.15A 4UDFN 42355 ON 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
NCP103AMX125TCG IC REG LDO 1.25V 0.15A 4UDFN 40124 ON NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
NCP103AMX125TCG IC REG LDO 1.25V 0.15A 4UDFN 57779 ON 1415+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NCP103AMX125TCG IC REG LDO 1.25V 0.15A 4UDFN 88410 ON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015286182 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Gold