Location : Home > N > NB3W1200LMNGEVB
NB3W1200LMNGEVB
Share on FacebookShare on Facebook
NB3W1200LMNGEVB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q8P1BXXY110E Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow Diffused 100¡ã 110V 6mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Solder Lug
Q8P1BXXY110E 789496 13+ 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Q8P1BXXY110E IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
Q8P1BXXY110E NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Q8P1BXXY110E Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
5593201027F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green, Yellow 50¡ã 2.1V Green, 2.1V Yellow 30mA Green, 20mA Yellow Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 14" (355.60mm)
5593201027F IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
REL200 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 200 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 12.5W Solder Lug