Location : Home > N > NB23708100J0G
NB23708100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
NB23708100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
71690-3501 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN PLUG 8POS .165 AWG18 TIN
DJT14E19-35SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 66 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
66900-720LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET IDC 20POS DUAL GOLD
AFD51-24-19SW-6117 Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
M24308/8-21F Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
3-644578-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 6POS 22AWG MTA-100
09561617713 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
803-87-050-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3-582151-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 35 Position Rectangular Housing Connector Header Green 0.200" (5.08mm)
3-582151-4 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-582151-4 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1053014:0331 IC 57760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1053014:0331 Phoenix Contact 157650 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
151-10-432-00-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SOLDER TAIL 2.54MM
151-10-432-00-005101 IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
151-10-432-00-005101 Preci-Dip 146970 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
151-10-432-00-005101 Preci-Dip 277910 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com