Location : Home > N > NB100LVEP221FAR2
NB100LVEP221FAR2
Share on FacebookShare on Facebook
NB100LVEP221FAR2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NB100LVEP221FAR2 IC CLK BUFF MUX 2:20 1GHZ 52LQFP 57539 ON 15+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4Q001LG-0035CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 155.52MHz, 156.25MHz, 128.78788MHz, 159.375MHz 10-CLCC
8N4Q001LG-0035CDI8 IC 57650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
82326-11 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters
2985385 Industrial Controls, Meters Accessories SOFTWARE PC WORX PRO-MSFC LISC
2985385 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7789771015 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-CJ1W-HE20 CBL ASSEMBLY
7789771015 IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DRT2-DA02 Industrial Controls, Meters Accessories SMART SLAVE 2 ANALOG OUT
DRT2-DA02 786549 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DRT2-DA02 786549 13+ fenkey electronics co.,ltd
DRT2-DA02 6878 16+ ROSH XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
DMVA3AAAR Integrated Circuits (ICs) Embedded - DSP (Digital Signal Processors) IC SOC DIGITAL MEDIA
EP4SGX70HF35C3 Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP1AGX50DF780C6 Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP1AGX50DF780C6 ALTERA 25000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
AFS600-2FG484 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC5VLX330-1FF1760C XILINX 2080 16+ BGA323 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
XC5VLX330-1FF1760C XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI32267-C-GM1R IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI32267-C-GM1R NEW 87730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI32267-C-GM1R SILICON 3162 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
TPS2592ZADRCR TI 3800 NEWD/C SON10 TAIWAN DBA INT¡¯L CORPORATION LTD.
892-18-032-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
892-18-032-20-002101 Preci-Dip 157110 2016+ CONN HDR 32POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
892-18-032-20-002101 Preci-Dip 288730 2016+ CONN HDR 32POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
89540-460HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Unshrouded, Breakable Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
89540-460HLF Amphenol FCI 147610 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
89540-460HLF Amphenol FCI 298990 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
643493-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
643493-5 TE Connectivity AMP Connectors 157570 2016+ CONN HEADER 4POS VERT .156 TIN Unitronix Electronics Limited
643493-5 TE Connectivity AMP Connectors 277910 2016+ CONN HEADER 4POS VERT .156 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
643493-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
643493-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 4POS VERT .156 TIN TPC Global Service Co.Ltd.
4-102976-0-34 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-102976-0-34 TE Connectivity AMP Connectors 157510 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 34POS STR Unitronix Electronics Limited
4-102976-0-34 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-102976-0-34 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 34POS STR TPC Global Service Co.Ltd.
929836-04-19 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929836-04-19 3M 157480 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 38POS Unitronix Electronics Limited
929836-04-19 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929836-04-19 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 38POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
929836-04-19 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 38POS TPC Global Service Co.Ltd.