Location : Home > N > N4626-2000
N4626-2000
Share on FacebookShare on Facebook
N4626-2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
N4626-2000 CONN HEADER 26POS NO LATCH SMD 147520 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3Q001EG-1028CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 156.25MHz 10-CLCC
8N3Q001EG-1028CDI IC 57200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4Q001FG-0031CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 80MHz, 100MHz, 125MHz, 156.25MHz 10-CLCC
ICS556M-04I Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 27MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
ICS556M-04I IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ICS556M-04I IDT 57449 15+ IC CLOCK BUFFER 1:4 27MHZ 8-SOIC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ICS556M-04I IDT, Integrated Device Technol 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ICS556M-04I Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
8N3SV75EC-0046CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 200MHz 6-CLCC
ICS951601AFLF Electronics 27831 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ICS951601AFLF IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2869524 Industrial Controls, Meters Accessories HOUSING LOWER DIN RAIL W/VENTS
CY22395FXIT NXP Semiconductors 5000 2016+ 2016+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CY22395FXIT Originalne 181040 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LFE5UM-85F-7MG285C Integrated Circuits (ICs) Embedded - FPGAs (Field Programmable Gate Array) 83.6K LUTS, 118 /O, 1.1V, -7 SPE
EP3SE110F780I3 ALTERA 29150 2012+ BGA Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC95288XV-7TQ144C Xilinx Inc 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC95288XV-7TQ144C XILINX 75000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC95288XV-7TQ144C XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C8051F362-C-GMR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers 8051 C8051F36x Microcontroller IC 8-Bit 100MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-QFN (5x5)
AS6C2008A-55SIN Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 2M 256KX8 WIDE 32-SOP
AS6C2008A-55SIN 44760 ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
AS6C2008A-55SIN ALLIANCE 3954 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
MC33HB2001FK Freescale 5060 32-PQFN E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
MC33HB2001FK Freescale 5332 32-PQFN E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
1-179188-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.150" (3.81mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1-179188-3 985765 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1-179188-3 Distributor 90310 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1-179188-3 IC 37012 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-179188-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 8POS R/A 30GOLD SMD TPC Global Service Co.Ltd.
830-10-008-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
830-10-008-30-001191 IC 58100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
830-10-008-30-001191 Preci-Dip 147650 2016+ CONN HDR 8POS 2MM SMD Unitronix Electronics Limited
830-10-008-30-001191 Preci-Dip 277930 2016+ CONN HDR 8POS 2MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
75188-125-10LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold, GXT?
75188-125-10LF Amphenol FCI 157720 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
75188-125-10LF Amphenol FCI 287590 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
75188-125-10LF IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
802-10-060-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
894-80-093-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 93 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
894-80-093-20-002101 Preci-Dip 147420 2016+ CONN HDR 93POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
894-80-093-20-002101 Preci-Dip 297350 2016+ CONN HDR 93POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com