Location : Home > N > N3764-1003RB
N3764-1003RB
Share on FacebookShare on Facebook
N3764-1003RB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
N3764-1003RB CONN HDR 157230 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CWN-351-40-0000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
CWN-351-40-0000 CW Industries 147770 2016+ CONN HDR 40PIN GOLD STR PCB Unitronix Electronics Limited
CWN-351-40-0000 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CWN-351-40-0000 NEW 97470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146281-0-20 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146281-0-20 TE Connectivity AMP Connectors 146990 2016+ CONN HDR BRKWAY .100 20POS VERT Unitronix Electronics Limited
9-146281-0-20 TE Connectivity AMP Connectors 288990 2016+ CONN HDR BRKWAY .100 20POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146281-0-20 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-146281-0-20 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 20POS VERT SIMEN Electronics Co.,Ltd