Location : Home > N > N3372-1002UG
N3372-1002UG
Share on FacebookShare on Facebook
N3372-1002UG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
N3372-1002UG CONN HEADER 60POS R/A .100 GOLD 157750 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-146275-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold