Location : Home > N > N2540-6002-UB
N2540-6002-UB
Share on FacebookShare on Facebook
N2540-6002-UB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
N2540-6002-UB CONN HEADER 40POS STR .100 T/H 147510 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
174912-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Receptacle Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Gold
174912-2 Electronics 26021 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
174912-2 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
9-103795-0-25 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
9-103795-0-25 TE Connectivity AMP Connectors 147850 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 50POS R/A Unitronix Electronics Limited
9-103795-0-25 TE Connectivity AMP Connectors 289010 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 50POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-103795-0-25 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-103795-0-25 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 50POS R/A SIMEN Electronics Co.,Ltd