Location : Home > N > N050X150CBT
N050X150CBT
Share on FacebookShare on Facebook
N050X150CBT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
N050X150CBT electronics components 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PKM24SPH3805 Audio Products Buzzers BUZZER PIEZO 12V 24MM RADIAL
PKM24SPH3805 MURATA 10132 14-15+ -- Nego IC Co.Doris@negoic.com
PKM24SPH3805 Murata Electronics North Ameri 8000 2012+ BUZZER PIEZO 20VDC 3.8KHZ PC MT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PKM24SPH3805 N/A 64520 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
172R,GY Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX ABS GRAY 6.88"L X 4.88"W
172R,GY IC 57620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1459MCG1 Boxes, Enclosures, Racks Racks RACK STEEL 16.1X21.1X49.2 BE/GY
1459MCG1 Electronics 26409 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1459MCG1 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0210200909 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE FLAT FLEX 6" 0.50MM 21POS