Location : Home > N > N050X150C1T
N050X150C1T
Share on FacebookShare on Facebook
N050X150C1T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
N050X150C1T electronics components 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SCE016LD2SP1B Audio Products Buzzers BUZZER PIEZO 42.9MM PANEL MOUNT
SCE016LD2SP1B IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SCE016LD2SP1B Mallory Sonalert Products Inc 8000 16+ BUZZ VDC 2KHZ SLOW PULSE EKT Electronics Co., Ltd
SCE016LD2SP1B Mallory Sonalert Products Inc 8000 16+ BUZZ VDC 2KHZ SLOW PULSE Power Agency Co.,Ltd
SCE016LD2SP1B Mallory Sonalert Products Inc 8000 16+ BUZZ VDC 2KHZ SLOW PULSE Futune Electronics Co.Limitd
EN4SD161610LG Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX STEEL GRAY 16"L X 16"W
EN4SD161610LG Electronics 25539 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EN4SD161610LG Electronics 25539 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
EN4SD161610LG STOCK 46810 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1199950000 Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX S STEEL 10.24"L X 10.24"W
1199950000 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1523463 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE PNL MNT 4POS PLUG-WIRE .5M
1523463 Phoenix 550 CABLEPNLMNT AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
MDM-21PH046F-A174 Cable Assemblies D-Sub Cables MICRO 21C P 72" RBW FLOAT NI
MDM-21PH046F-A174 IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MDM-21PH046F-A174 NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0430300004-10-R8-D Cable Assemblies Jumper Wires, Pre-Crimped 10" PRE-CRIMP 3048 RED
H2AAT-10102-G6 Cable Assemblies Jumper Wires, Pre-Crimped JUMPER-H1502TR/A3049G/H1502TR 2"
H2AAT-10102-G6 IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H2AAT-10102-G6 NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0210200798 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE FLAT FLEX 6" 0.50MM 11POS
0210390326 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE FLAT FLEX 8" 1MM 16POS
0982660197 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CBL 18POS 0.5MM JMPR TYPE A 8"