Location : Home > M > MY4I4 DC100/110
MY4I4 DC100/110
Share on FacebookShare on Facebook
MY4I4 DC100/110 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MY4I4 DC100/110 RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 110V 36000 Omron 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MY4I4 DC100/110 RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 110V 8330 Omron 2014+ Pb Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HB28-1-A+G Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 28V 28W