Location : Home > M > MXSMBG20CAE3
MXSMBG20CAE3
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TA35-CBTBHJ25C0 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 2.5A 240VAC 60VDC
TA35-CBTBHJ25C0 IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TA35-CBTBHJ25C0 Schurter Inc 133500 2015+ CIR BRKR THRM 2.5A 240VAC 60VDC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TA35-CBTBHJ25C0 Schurter Inc 241790 1532+ CIR BRKR THRM 2.5A 240VAC 60VDC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TA35-CBTBHJ25C0 Schurter Inc 57209 2015+ CIR BRKR THRM 2.5A 240VAC 60VDC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
M39003/03-0453/HSD Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 27UF 10% 20V AXIAL
M39003/03-0453/HSD IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/03-0453/HSD NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T495C336M016ATE275 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 33UF 16V 20% 2312
T495C336M016ATE275 KEMET 95752 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TPME477K006R0023 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2917
TPME477K006R0023 AVX 80,000 2013+ Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 470uF ESR=23 Learn More Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TPME477K006R0023 TI 90000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TPME477K006R0023 TI 79500 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MS22 75004 Circuit Protection Inrush Current Limiters (ICL) ICL 75 OHM 25% 4A 20MM