Location : Home > M > MXPLAD15KP8.0CA
MXPLAD15KP8.0CA
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CWR26HB106KCFC\PR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 10UF 10% 15V 2214
TCM1A225M8R Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0603
TCM1A225M8R ELECTRONIC 26919 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
TCM1A225M8R IC 38962 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
IEL1-1REC4-62-10.0-01-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 10A
SPP-7H450 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE MOD 450A 700V BLADE
170M3139 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE SQ 63A 1.3KVAC RECTANGULAR
157.5916.6161 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE STRIP 160A 48VDC BOLT MOUNT
FC 101 Circuit Protection Fuseholders FUSE CLIP CARTRIDGE 15A PCB