Location : Home > M > MXLSMLJ16A
MXLSMLJ16A
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
13008-041MESC/HR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 330UF 20V 20% 2917
13008-041MESC/HR IC 56110 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CWR26HC106KBFA\PR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 10UF 10% 15V 2214
TAJB225K016RNJ Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 2.2UF 16V 10% 1210
TAJB225K016RNJ AVX 80,000 2013+ Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 2.2uF 10 Learn More Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TAJB225K016RNJ N/A 78500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TAJB225K016RNJ ROHS 48105 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
T95R336M035LZSL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 33UF 35V 20% 2824
T95R336M035LZSL NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95R336M035LZSL Vishay Sprague 1422100 15+ CAP TANT 33UF 35V 20 2824 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95R336M035LZSL Vishay Sprague 785800 1525+ CAP TANT 33UF 35V 20 2824 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
M39003/01-2832 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.56UF 10% 50V AXIAL
M39003/01-2832 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-2832 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IULHK19-40121-1 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
IEGX666-1-61-30.0-02-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
JAMP-3-1RLS4R-30273-271 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
C22M20 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 20A 690VAC NON STD
059-0112 Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 5A 440VAC 3AB 3AG
80811600000 Circuit Protection Fuses FUSE BRD MNT 1.6A 250VAC 450VDC