Location : Home > M > MX7-A-35SC
MX7-A-35SC
Share on FacebookShare on Facebook
MX7-A-35SC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MX7-A-35SC CONN SOCKET 35POS HOUSING 2.3MM 8000 JAE Electronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MX7-A-35SC 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MX7-A-35SC CONN SOCKET 35POS HOUSING 2.3MM 8000 JAE Electronics 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
MX7-A-35SC CONN SOCKET 35POS HOUSING 2.3MM 8000 JAE Electronics 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0719731121 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
2716101 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 6 Position Feed Through Blue 14-30 AWG
2716101 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2716101 Phoenix Contact 146980 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 6.2MM Unitronix Electronics Limited
2716101 Phoenix Contact 8000 2012+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 6.2MM TPC Global Service Co.Ltd.
1617980000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1617980000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1617980000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 17POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1617980000 Weidmuller 147390 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited