Location : Home > M > MX7-A-30SC
MX7-A-30SC
Share on FacebookShare on Facebook
MX7-A-30SC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MX7-A-30SC 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MX7-A-30SC CONN SOCKET HOUSING 30POS 157550 JAE Electronics 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387507520 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
853-87-030-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
853-87-030-10-001101 IC 56630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-030-10-001101 Preci-Dip 147020 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-030-10-001101 Preci-Dip 287690 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
207614-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Header Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
SFH31-NPPB-D32-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
SFH31-NPPB-D32-SP-BK IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SFH31-NPPB-D32-SP-BK Sullins Connector Solutions 147320 2016+ CONN HEADER .050 64POS Unitronix Electronics Limited
325008-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325008-15-0 IC 59380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1883860 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1883860 Phoenix Contact 147650 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1883860 Phoenix Contact 297710 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
311-87-131-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-87-131-41-001101 Preci-Dip 157350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-87-131-41-001101 Preci-Dip 297750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1722871107 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin
1722871107 Molex, LLC 147810 2016+ ULTRAFIT VERT TIN PLATED BLK Unitronix Electronics Limited
0554471770 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Tin
0190090011 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated