Location : Home > M > MX575ABC25M0000
MX575ABC25M0000
Share on FacebookShare on Facebook
MX575ABC25M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MX575ABC25M0000 OSCILLATOR SMD 61985 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
861-87-049-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
315-93-123-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-93-123-41-001000 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-93-123-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147080 2016+ CONN STRIP SOCKET 23POS LO PRO Unitronix Electronics Limited
315-93-123-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287970 2016+ CONN STRIP SOCKET 23POS LO PRO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-87-230-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-230-41-007101 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-230-41-007101 Preci-Dip 147850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-230-41-007101 Preci-Dip 288210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-022-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-022-10-001101 Preci-Dip 157020 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0009521096 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
1961216 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1961216 Phoenix Contact 157330 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1961216 Phoenix Contact 297310 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1944460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1944460000 Weidmuller 156940 2016+ BLZP 5.08/15/180F SN BK BX Unitronix Electronics Limited
5600200820 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin
5600200820 Molex, LLC 299150 2016+ CONN HEADER 8POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-103577-1 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole Tin 0.025" (0.64mm) Square