Location : Home > M > MX3SWT-A1-R250-000D50
MX3SWT-A1-R250-000D50
Share on FacebookShare on Facebook
MX3SWT-A1-R250-000D50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MX3SWT-A1-R250-000D50 LED XLAMP WHITE 2PLCC 29000 Cree Inc n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-103240-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold