Location : Home > M > MX3SWT-A1-R250-000CE4
MX3SWT-A1-R250-000CE4
Share on FacebookShare on Facebook
MX3SWT-A1-R250-000CE4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MX3SWT-A1-R250-000CE4 LED XLAMP WHITE 2PLCC 21000 Cree Inc n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMH100-LPSE-S44-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
SMH100-LPSE-S44-ST-BK Sullins Connector Solutions 157150 2016+ CONN HEADER 1MM 44POS Unitronix Electronics Limited
0015911724 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 72 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
175977-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Receptacle Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
175977-2 37816 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
175977-2 Molex 15000 15+ connector SIMEN Electronics Co.,Ltd
175977-2 Molex 15000 2016+ connector enkaite Electronics Co., Ltd
175977-2 TE Connectivity AMP Connectors 147680 2016+ CONN RCPT CAP 36POS VERT TIN Unitronix Electronics Limited
0901303238 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
9-146256-0-15 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146256-0-15 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 30POS VERT SIMEN Electronics Co.,Ltd
9-146256-0-15 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 30POS VERT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
9-146256-0-15 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 30POS VERT TPC Global Service Co.Ltd.