Location : Home > M > MX34C24SFA
MX34C24SFA
Share on FacebookShare on Facebook
MX34C24SFA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MX34C24SFA ROSH 16498 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
MX34C24SFA Standard+Package 12000 JAE RANTLE RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0507538141 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN TERMINAL 30-32AWG CRIMP
DJT16E23-53BC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 53 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
MS27466T23B53AA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 53 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
JTPQ00RT-24-35P Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 128C 128#22D PIN RECP
LJT06RT-15-97SB-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 12C 8#20 4#16 SKT PLUG
0395205022 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
M30-3100846 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Tin
M30-3100846 Harwin Inc. 147390 2016+ 1.25MM PITCH SIL PC TAIL VERT Unitronix Electronics Limited
M30-3100846 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M30-3100846 NEW 78390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38437-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38437-24-0 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38437-24-0 NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794598-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.165" (4.20mm)
1-794598-6 TE Connectivity AMP Connectors 288810 2016+ CONN PLUG HOUSING 16POS PNL MNT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794598-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-794598-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG HOUSING 16POS PNL MNT EKT Electronics Co., Ltd
1-794598-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG HOUSING 16POS PNL MNT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0355071800 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)
151-10-424-00-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN .025"DIA .400 24POS
151-10-424-00-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
151-10-424-00-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
151-10-424-00-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .025DIA .400 24POS EKT Electronics Co., Ltd
151-10-424-00-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .025DIA .400 24POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd