Location : Home > M > MVU18-250DMFX
MVU18-250DMFX
Share on FacebookShare on Facebook
MVU18-250DMFX distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MVU18-250DMFX 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
05-7350-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 5POS TIN
05-7350-10 Aries Electronics 157840 2016+ CONN SOCKET SIP 5POS TIN Unitronix Electronics Limited
05-7350-10 Aries Electronics 278530 2016+ CONN SOCKET SIP 5POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
05-7350-10 IC 56310 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-93-160-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-150-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-284516-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-284516-8 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284516-8 TE Connectivity AMP Connectors 157380 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284516-8 TE Connectivity AMP Connectors 298170 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284516-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 18POS VERT 3.5MM TPC Global Service Co.Ltd.
854-22-002-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 2 Position Spring Piston Connector Through Hole, Right Angle