Location : Home > M > MVH35VC331MK14TP
MVH35VC331MK14TP
Share on FacebookShare on Facebook
MVH35VC331MK14TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MVH35VC331MK14TP 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MVH35VC331MK14TP standard package with RoHS 43080 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
MVH35VC331MK14TP CAP ALUM 330UF 20 35V SMD 692700 United Chemi-Con 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870135375006 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 390UF 20% 16V T/H