Location : Home > M > MVE10VC331MH10TP
MVE10VC331MH10TP
Share on FacebookShare on Facebook
MVE10VC331MH10TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MVE10VC331MH10TP 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MVE10VC331MH10TP standard package with RoHS 43530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
MVE10VC331MH10TP SMD 731500 UCC 15+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Corp.
MVE10VC331MH10TP SMD 1856000 UCC 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DWN3.50BK Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving DURA WRAP 3 1/2" BLACK 150'
DWN3.50BK IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DWN3.50BK NEW 97810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EKMH800VNN562MA45T Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP
EKMH800VNN562MA45T IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EKMH800VNN562MA45T United Chemi-Con 1203400 2015+ CAP ALUM 5600UF 20 80V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EKMH800VNN562MA45T United Chemi-Con 579200 1532+ CAP ALUM 5600UF 20 80V SNAP Alphatek Technology Limited
EKMH800VNN562MA45T United Chemi-Con 684400 NEW RoHS CAP ALUM 5600UF 20 80V SNAP FindCores Electronics Inc.
UMA1HR22MDD1TE Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
UMA1HR22MDD1TE Nichicon 1418500 2015+ CAP ALUM 0.22UF 20 50V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UMA1HR22MDD1TE Nichicon 696300 1532+ CAP ALUM 0.22UF 20 50V RADIAL Alphatek Technology Limited
UMA1HR22MDD1TE Nichicon 87490 2015+ CAP ALUM 0.22UF 20 50V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UMA1HR22MDD1TE Nichicon 87490 2015+ CAP ALUM 0.22UF 20 50V RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LNK2V822MSEG Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
LNK2V822MSEG Nichicon 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350volts 8200uF Scre Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNK2V822MSEG Nichicon 1523600 2015+ CAP ALUM 8200UF 20 350V SCREW Unitronix Electronics Limited
LNK2V822MSEG Nichicon 888300 NEW RoHS CAP ALUM 8200UF 20 350V SCREW FindCores Electronics Co.,Ltd.
LNK2V822MSEG ROHS 52085 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
35USC6800MEFCSN22X35 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
35USC6800MEFCSN22X35 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
35USC6800MEFCSN22X35 Rubycon 1316300 2015+ CAP ALUM 6800UF 20 35V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
35USC6800MEFCSN22X35 Rubycon 797300 NEW RoHS CAP ALUM 6800UF 20 35V SNAP FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGY1J332MELA35 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
LGY1J332MELA35 ELECTRONIC 25139 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
LGY1J332MELA35 IC 36191 2016+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
LGY1J332MELA35 Nichicon 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 3300uF 105c 25x35x1 EKT Electronics Co., Ltd
LGY1J332MELA35 NICHICON 120000 15+ DIP New & Original parts Futune Electronics Co.Limitd
885012006005 Capacitors Ceramic Capacitors 33pF ¡À5% 10V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)